ابهام در برگزاری مجمع عمومی سالانه سبک شوتوکان!!!

سومین دوره مجمع عمومی سالانه کاراته سبک شوتوکان wjka کشور به میزبانی آمل در دانشگاه آزاد آیت الله آملی این شهر برگزار شد.

اختصاصی ورزش نما، برگزاری رویدادهای ملی و استانی برای شهرستان ها یک امتیاز محسوب می شود و باعث رشد و توسعه رشته های مختلف ورزشی در شهرستان مورد نظر نیز خواهد شد. اما ساز و کار برگزاری همایش ها و به خصوص همایش های ورزشی کاملا مشخص است و با توجه به سلسله مراتب سازمانی به راحتی می تواند قابل اجرا باشد. اینکه شما بتوانید یک همایش کشوری را در شهرستان برگزار کنید کاری پسندیده است اما وقتی بدون توجه به نظر مسئول آن رشته در استان این کار انجام شود شاید از نقاط ضعف بزرگ این همایش باشد. مجمع عمومی سالانه سبک شوتوکان wjka در حالی در شهرستان آمل و به میزبانی هیئت کارته این شهر برگزار شد که رئیس هیئت استان منتظر بود تا نماینده سبک برای دریافت مجوزهای لازم به این هیئت مراجعه نماید اما در کمال تعجب می بیند که این همایش برگزار می شود، سبک ها علاوه بر اینکه به عنوان یک واحد مستقل محسوب می شوند باید تحت پوشش و نظارت هیئت های مرتبط فعالیت نمایند، چطور می تواند یک مجمع ورزشی آن هم در حد کشوری در یک استان و شهرستان برگزار شود که رئیس هیئت استان در جریان مجوزهای آن نباشد !!! نکته قابل توجه در این همایش این است از کسی به عنوان نماینده سبک شتوکان wjka تجلیل می شود که ایشان سمتی در این سبک ندارند و بال و پر دادن به افرادی که حواشی زیادی در ورزش به وجود می آورند می تواند آسیب های زیادی در روند توسعه ای این رشته مدال آور به وجود آورند.

عدم نظارت دستگاه ورزش استان برای برگزاری چنین همایش هایی جای تامل دارد! فضای کاراته در پی اتفاقات ماه های اخیر خود آبستن حاشیه هایی بود که نباید باز به مسیر گذشته خود برگردد رشته ورزشی که در بحث مدال آوری جز ۳ رشته مدال آور استان است انتظار می رود در آرامش باشد وناپاک ها نباید در آن جولان داشته باشند .

دعوت هدف دار از این قبیل چهره ها، ورزش استان را خدشه دار می کند و ورزش استان را به نا کجا آباد هدایت می کند حال باید بینیم در روز های آتی چه کسانی پاسخگوی حضور چنین افرادی در چنین همایش هایی در استان می باشند.

پایگاه تحلیلی خبری ورزش نما، آمادگی لازم را برای حمایت از همه ی رشته های ورزشی و به خصوص رشته مدال آور کاراته اعلام می دارد و به دنبال ایجاد فضایی سالم و با نشاط در ورزش استان است.

تحریریه ورزش نما: میثم یوسفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *