گلایه نساجی چی ها از مدیران استانی

روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران در پیامی گلایه های خود را نسبت به مسئولان استانی اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، با توجه به اینکه ۵ روز از تغییر مالکیت باشگاه نساجی مازندران می‌گذرد و مهندس محمدعلی قنبری از سوی مالک به‌عنوان نماینده تام‌الاختیار باشگاه معرفی شده است اما هنوز مسئولان مازندران خصوصاً مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیئت فوتبال مازندران به خود اجازه ندادند تا جویای احوال مدیریت جدید باشند.

ظاهراً مسئولان مازندران با واگذاری باشگاه توسط مهندس صنیعی‌فر و مهندس حدادیان به مالک جدید دکتر اژدری، خیال‌شان جمع شده و همه مشکلات موجود بر سر راه بخش خصوصی را رفع‌شده می‌دانند.

در حالی که وعده‌هایی که از جانب مسئولان استانی در خصوص محل تمرین و اقامت داده شده، وعده‌هایی بوده که به باشگاه نساجی داده‌اند، نه شخص مهندس صنیعی‌فر و مهندس حدادیان!

مالکان سابق باشگاه درخواست شخصی از مسئولان نداشته‌اند بلکه مطالبه آنها برای منافع باشگاه بود اما خیلی زود مسئولان استانی همه وعده‌های خود را فراموش کرده‌اند و حاضر نشدند حتی یک تبریک و خوش‌آمدباد خشک و خالی نیز به مدیریت جدید بگویند.

باید قبول کرد که با این رفتارهای نامهربانانه، هر سرمایه‌گذاری وارد باشگاه نساجی شود، روند دلسرد شدنش به کسری از زمان هم نخواهد کشید.

متاسفانه پس از نابودی سلسله‌ وار تیم‌های قدرتمند مازندرانی در سال‌ها و دهه‌های اخیر (شموشک نوشهر، ایرسوتر نوشهر، خزر محمودآباد، دریای بابل، صنعت نفت قائمشهر، سایپاشمال قائمشهر، شهرداری ساری، صنعت ساری، نوژن ساری، بهپاک بهشهر و بلاتکلیفی خونه‌به‌خونه بابل) این‌بار نوبت به نساجی رسیده تا با بی‌درایتی مسئولان به ورطه نابودی کشانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *