امیرنیا، حق ورزش بابل را ادا کرد

آیین تجلیل از برترین های ورزش شهرستان بابل در سال ۹۷ برگزار شد.

اختصاصی ورزش نما، در حالی که خواب زمستانی فضای ورزش شهرستان های استان مازندران را فرا گرفته است. امیرنیا در بابل بهار را به ورزش مازندران آورد و با برگزاری آیین تجلیل از ورزشی‌های شهرستان بابل نشان داد که‌ می توان با دست خالی هم تجلیل کرد از مقام شامخ کسانی که باعث سرافرازی مازندران در عرصه ملی و بین المللی شدند. در این مراسم وزین که با درایت حبیب امیرنیا و همکارانش در اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل در تالار نوشیروانی بابل برگزار شد در ابتدا از اسطوره کشتی ایران و جهان امامعلی حبیبی تجلیل شد و سپس از درگذشتان ورزش این شهر و پیشکسوتان و هیات های ورزشی برتر نیز قدردانی شد.
برگزارکنندگان این مراسم در اقدامی ستودنی از صدای رسای ورزش ایران ، خسرو والی زاده که در عرصه خبر و گزارشگری جز نخبگان این شهر در ورزش کشور می باشد نیز تجلیل کردند. همچنین یاد ناصر حجازی اسطوره‌ی فوتبال ایران که به عنوان اولین رییس اداره تربیت بدنی بابل بعد از پیروزی انقلاب بود نیز گرامی داشته شد. در پایان این مراسم از مدال آوران ورزش شهرستان بابل در سال ۹۷ تقدیر شد. شایسته است برای این اقدام پسندیده دستگاه ورزش در شهرستان بابل تمام قد ایستاد و به احترامشان کلاه از سر برداشت.
امید است دیگر روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های مازندران قدر زحمت کشان و مدال آوران ورزش خود را بدانند و از آنان قدردانی نمایند.

تحریریه ورزش نما به حبیب امیرنیا و همکارانش در اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل خسته نباشید گفته و حمایت خود را از همه زحمت کشان عرصه ورزش اعلام می دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *